Klorestolpe til veggen – bygg en hel klatrevegg tilpasset din katt og ditt hjem
Little&Bigger Harmony Veggmontert Klorestolpe er en veggmontert klorestolpe i tre med hvitt sisaltau, som gir katten et naturlig sted å klore og strekke seg. Den kan brukes alene eller kombineres med andre deler fra Harmony-serien for å skape en skreddersydd klatrevegg.
Praktisk klorestolpe med mulighet for å bygge videre
- Naturlig sisaltau: Klorestolpen er trukket med 5 mm hvitt sisaltau, et naturlig materiale som gir katten god motstand og tilfredsstiller det naturlige behovet for å klore.
- Modulbasert system: Stolpen kan kombineres med andre veggmonterte deler fra Little&Bigger Harmony-serien, slik at du kan bygge en hel kattevei langs veggen.
- Ryddig og diskret design: Med en diameter på 9 cm og en monteringsplate i tre passer stolpen naturlig inn i hjemmet uten å dominere rommet, i motsetning til frittstående klorestativ.
NB: Siden veggmaterialer varierer (gips, murstein, betong, tre osv.), må du selv sørge for skruer, plugger og annet monteringsutstyr som er egnet for din aktuelle veggtype. Monteringen må være solid nok til å holde produktet sikkert på plass, også når katten hopper opp på det.
Størrelse: